Insoft.net – Sklep i Serwis Komputerowy – Przemyśl

Strony WWW

Strona internetowa na twoją miarę

Zainstniej w sieci

Jeżeli potrzebujesz strony internetowej to dobrze trafiłeś. Tworzymy strony WWW, począwszy od prostych wizytówek kończąc na sklepach internetowych. Wszystkie nasze strony są oparte na najnowszych technologiach i trendach oraz dostosowane są pod urządzenia mobilne.

Wygląd to nie wszystko

W dzisiejszych czasach ładny wygląd witryny internetowej jest ważnym czynnikiem, ale jest tylko jednym z wielu elementów składających się na dobrą stronę internetową.

Wielu projektantów pomija tak ważne rzeczy jak, użyteczność, intuicyjna obsługa, czy optymalizacja. Przy tworzeniu stron nie zapominamy o żadnej z tych kwestii, od początku skupiamy się m.in. na optymalizacji SEO aby twoja witryna nie zginęła w gąszczu innych stron czy też na dostosowaniu jej pod smartphony i tablety a także testujemy ją na różnych przeglądarkach i systemach.

Insoft.net - Sklep komputerowy Przemyśl

Zamawiając u nas stronę masz pewność, że finalny produkt oparty jest na najnowszych technologiach takich jak HTML5 czy CSS w wersji 3.0, jest również zgodny z założeniami RWD – Responsive Web Design czyli dostosowany do wyświetlania
w mniejszych rozdzielczościach, a także od strony graficznej oparty jest na najnowszych trendach. Niezależnie czy jest to mała strona wizytówka, czy ogromny sklep internetowy.

Sklep internetowy

Sklep internetowy to nie tylko wygoda dla kupującego, ale również dla sprzedawcy. Aktualnie coraz więcej sklepów prezentuje swój asortyment w internecie. Nie zwlekaj z założeniem własnego sklepu internetowego.

Tworzone przez nas sklepy internetowe opieramy w głównej mierze na silniku Comarch e-Sklep, który jest rozbudowanym a zarazem intuicyjnym i prostym w obsłudze systemem do zarządzania twoim handlem w internecie.

sklep-intenetowy-przemysl

Wybrane realizacje