Insoft.net – Sklep i Serwis Komputerowy – Przemyśl

Obsługa informatyczna firm

Insoft.net - Twój partner IT

Jednym z głównych obszarów naszej działalności, jest obsługa informatyczna firm z Przemyśla i jego okolic. Zakładasz firmę? Pomożemy Ci zaprojektować i wykonać infrastrukturę teleinformatyczną jak również monitoring w twoim przedsiębiorstwie a także dostarczymy niezbędny sprzęt oraz oprogramowanie dla twojej firmy a na koniec uruchomimy stronę internetową. Zapewnimy również opiekę informatyczną
w późniejszym okresie funkcjonowania twojego przedsiębiorstwa.

Naszymi klientami zostało już setki mniejszych jak i większych firm
a także osoby prywatne z całego województwa podkarpackiego.

Systemy ERP dla twojej firmy

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy COMARCH jednej z największych polskich spółek informatycznych i producenta oprogramowania m.in dla sektora publicznego, placówek zdrowia czy właśnie systemów klasy ERP dla Twojej firmy.

comarch-przemysl

Co to jest oprogramowanie ERP

Systemy klasy ERP mają za zadanie ułatwić zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez integrację wszystkich działów i funkcji twojej firmy.

Często zdarza się, że firmowe dane są rozproszone po różnych bazach i programach np. dane klientów są przechowywane w innej bazie danych niż informacje o stanach magazynowych. Prowadzi to do utrudnionego i uciążliwego korzystania z systemu ponieważ nie istnieje możliwość współdzielenia tych informacji.

Systemy ERP eliminują ten problem ponieważ wszystkie dane przechowywane są we wspólnej bazie dla wszystkich działów, i tak, gdy realizujemy zamówienie klienta to w jednym miejscu mamy dostęp to wszystkich danych dotyczących zamówienia. Danych klienta, formach dostawy, stany magazynowe czy też historia zamówień.

System ERP może wspierać przeróżne działy firmy. Płace i kadry, Księgowość, Raporty, Sprzedaż w internecie i wiele więcej. Wszystko w jednym miejscu.

Oprogramowanie dla firm Comarch ERP Optima jest najpopularniejszym w Polsce programem stworzonym dla małych
i średnich firm z każdej branży.

Z oprogramowania ERP firmy COMARCH korzystają m.in takie firmy jak: InPost, Mc Donald's Polska czy Neonet.

Obsługa sprzętowa twojej firmy

Pomożemy zorganizować całe zaplecze sprzętowe w twojej firmie, począwszy od zaprojektowania sieci teleinformatycznej i monitoringowej, poprzez fizyczne wykonanie jej na konfiguracji kończąc. Dostarczymy podłączymy i skonfigurujemy niezbędny Ci sprzęt, komputery, drukarki, telefony oraz sprzęt monitoringowy, terminale i kasy fiskalne.

Dostarczamy tylko markowe sprzęty i sprawdzone podzespoły.