Insoft.net – Sklep i Serwis Komputerowy – Przemyśl

Internet

Niezawodny dostawca internetu w Przemyślu

Bądź zawsze online

Nasza nowoczesna sieć teletransmisyjna jest platformą telekomunikacyjną, gwarantującą najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa oferowanych usług. Dokonujemy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu gwarancję stabilnych usług. Nasi specjaliści 24 godziny na dobę nadzorują pracę sieci, jak również międzysieciowych połączeń z innymi operatorami.

Internet w Przemyślu
Obecnie oferujemy dostęp do sieci Internet na terenie Przemyśla oraz w sąsiednich gminach, m. in. gmina wiejska Przemyśl, Żurawica, Krasiczyn, Krzywcza, Dubiecko

Zostań z nami

Przy zmianie umowy na czas nieokreślony na umowę na czas określony 24 miesięcy, udzielamy rabatu w opłatach abonamentowych.

Zmiana operatora

Zwolnienie z opłaty instalacyjnej w przypadku rezygnacji z usług innego operatora. Warunkiem skorzystania z promocji jest przedłożenie przed instalacją dowodu opłacenia abonamentu za bieżący okres rozliczeniowy u innego operatora.

Promocje czasowe

Wszystkich zapraszamy do korzystania z promocyjnych planów taryfowych.
Ceny dostępu dla firm są ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb. Internet dla firm pozwala na uruchomienie serwerów zdalnego dostępu, monitoringu i innych usług potrzebnych w nowoczesnym przedsiębiorstwie.