Strony WWW

Strony WWW

Jeżeli potrzebujesz strony internetowej to dobrze trafiłeś. Tworzymy strony www, począwszy od prostych wizytówek kończąc na sklepach internetowych. Wszystkie nasze strony są oparte na najnowszych technologiach i trendach oraz dostosowane są pod urządzenia mobilne.

W obecnej erze internetu posiadanie firmowej strony to konieczność. Coraz więcej osób poszukując informacji  o interesującym go przedsiębiorstwie korzysta właśnie z wyszukiwarek internetowych.
Dzięki stronie internetowej swojej firmy zyskujesz łatwość z w dotarciu do klientów, rośnie też wiarygodność twojej firmy czy marki, nie masz nic do stracenia a wiele do zyskania.

Strony Internetowe Przemyśl

W naszych projektach, nie skupiamy się tylko na kwestii wizualnej.

W dzisiejszych czasach ładny wygląd witryny internetowej jest ważnym czynnikiem, ale jest tylko jednym z wielu elementów składających się na dobrą stronę internetową.

Wielu projektantów pomija tak ważne rzeczy jak, użyteczność, intuicyjna obsługa, czy optymalizacja. Przy tworzeniu stron nie zapominamy o żadnej z tych kwestii, od początku skupiamy się m.in. na optymalizacji SEO aby twoja witryna nie zginęła w gąszczu innych stron czy też na dostosowaniu jej pod smartphony i tablety a także testujemy ją na różnych przeglądarkach i systemach.

 

Strony i sklepy internetowe Przemyśl

Nowoczesność w każdym calu

Strony internetowe w Przemyślu

Zamawiając u nas stronę masz pewność, że finalny produkt oparty jest na najnowszych technologiach takich jak HTML5 czy CSS w wersji 3.0, jest również zgodny z założeniami RWD - Responsive Web Design
czyli dostosowany do wyświetlania w mniejszych rozdzielczościach, a także od  strony graficznej oparty jest na najnowszych trendach. Niezależnie czy jest to mała strona wizytówka,  czy ogromny sklep internetowy.

Tworzenie sklepów WWW

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy to nie tylko wygoda dla kupującego, ale również dla sprzedawcy. Aktualnie coraz więcej sklepów prezentuje swój asortyment w internecie. Nie zwlekaj z założeniem własnego sklepu internetowego.

Tworzone przez nas sklepy internetowe opieramy w głównej mierze na silniku Comarch e-Sklep, który jest rozbudowanym a zarazem intuicyjnym i prostym w obsłudze systemem do zarządzania twoim handlem w internecie.

WYBRANE REALIZACJE

Cennik

Wizytówka
300zł

Jedna strona typu ONE PAGE. Podstawowe treści (O nas , opis działalności itp.)

Podstawowy Slider

Dane kontaktowe

RWD (dostosowana do urządzeń mobilnych)

Nie zawiera Systemu Zarządzania Treścią CMS

Wizytówka+
600zł

Jedna strona typu ONE PAGE. Podstawowe treści (O nas , opis działalności itp.)

Podstawowy Slider

Dane kontaktowe

Podstawowa galeria zdjęć

Mapa Google

RWD (dostosowana do urządzeń mobilnych)

Nie zawiera Systemu Zarządzania Treścią CMS

Standard+
1600zł

Strona główna + do dziesięciu podstron (O nas, galeria, kontakt itp.)

Slider

Dane kontaktowe + Formularz kontaktowy

kilka Galerii zdjęć

Mapa Google

RWD (dostosowana do urządzeń mobilnych)

Integracja z portalami społecznościowymi

CMS (możliwość edycji treści strony i podstron, galerii zdjęć, edycji SEO)

Moduł Aktualności

Jeżeli nie satysfakcjonuje Cię żaden z pakietów, lub potrzebujesz sklepu internetowego skontaktuj się z nami a zrobimy indywidualną wycenę.

Kontakt

ul. Kopernika 17B, 37-700 Przemyśl
+48 16 733 80 35
formularz kontaktowy