Systemy dla firm

Systemy dla firm


Oprogramowanie dla firm

Systemy COMARCH ERP pomagają już dziesiątkom tysięcy firm począwszy od mikrofirm poprzez biura rachunkowe i średnie firmy aż po największe przedsiębiorstwa, banki czy instytucje.
W skład systemów wchodzą programy do prowadzenia firm, serwery, rozwiązania mobilne i rozwiązania w chmurze.

Co to jest system ERP

Systemy klasy ERP (z angielskiego Enterprise Resource Planning) mają za zadanie ułatwić zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez integrację wszystkich działów i funkcji twojej firmy.

Często zdarza się, że firmowe dane są rozproszone po różnych bazach i programach np. dane klientów są przechowywane w innej bazie danych niż informacje o stanach magazynowych. Prowadzi to do utrudnionego i uciążliwego korzystania z systemu ponieważ nie istnieje możliwość współdzielenia tych informacji.

Systemy ERP eliminują ten problem ponieważ wszystkie dane przechowywane są we wspólnej bazie dla wszystkich działów, i tak, gdy realizujemy zamówienie klienta to w jednym miejscu mamy dostęp to wszystkich danych dotyczących zamówienia. Danych klienta, formach dostawy, stany magazynowe czy też historia zamówień.

System ERP może wspierać przeróżne działy firmy. Płace i kadry, Księgowość, Raporty, Sprzedaż w internecie i wiele więcej. Wszystko w jednym miejscu.

Oprogramowanie dla firm Comarch ERP Optima jest najpopularniejszym w Polsce programem stworzonym dla małych i średnich firm z każdej branży.

Dzięki niemu będziesz mógł m.in:

- wystawiać faktury
- zarządzać magazynem
- księgować dokumenty
- naliczać wypłaty
- rozliczać się z urzędami
- poprowadzisz sklep internetowy i wypromujesz go w serwisie Wszystko.pl

Podpis elktroniczny

Podpis elektroniczny służy do identyfikacji podmiotów które przesyłają dokumenty drogą elektroniczną. Jest to bardzo bezpieczna metoda weryfikacji, którą znajdziesz m.in. w urzędach skarbowych jak i ZUS.
W naszej firmie szybko i bezproblemowo zaopatrzysz się w podpis elektroniczny.

Podpis elektroniczny- Przemyśl

Kontakt

ul. Kopernika 17B, 37-700 Przemyśl
+48 16 733 80 35
formularz kontaktowy